Actyva colore brillante anti yellow komp.jpg Zoom

KEMON ACTYVA COLORE BRILLANTE ANTI-YELLOW Vegan koostis ja GMO vaba hõbešampoon ning booster 250ml.+50ml

Tootekood: KACBAYŠ250+KACBAYB50
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: Ei ole müügil
Tarneaeg: 1-5
Hind: 48,00 €
33,60 €

160,00 €/L 112,00 €/L
COLORE BRILLANTE ANTI-YELLOW Vegan koostisega ja GMO-vaba hõbešampoon.
 
Kollast alatooni eemaldav šampoon värvitud, helendatud ning naturaalsetele blondidele või hallidele juustele. Šampoon sisaldab juuksekiudu taastavat BCC ehk Bond Creator kompleksi ning juustele elujõudu andvat Velian kompleksi. Lisaks ilusale külmale toonil saavad juuksed tagasi sära, pehmuse ja siidisuse. Eriti külma tooni saamiseks hoia šampooni juustes paar minutit. Šampoon sisaldab 82% naturaalseid taimi, mis on kasvatatud sertifitseeritud Eco Bio Laboris. Šampoonil on Vegan Cosmetic sertifikaat. Dermatoloogiliselt testitud. Pakend on Green PE sertifikaadiga.
 
COLORE BRILLANTE ANTI-YELLOW booster ehk külma tooni võimendaja. Vegan koostisega ja GMO-vaba.
 
Kollast alatooni eemaldav ja külma tooni võimendav booster ehk lillad tilgad värvitud, helendatud ning naturaalsetele blondidele või hallidele juustele. Booster sisaldab juustele elujõudu andvat Velian kompleksi.
Kasutamine: sega 5-8 pumbatäit boosterit 15 ml Actyva juuksemaski sisse. Mida külmemat tooni soovid, seda rohkem boosterit lisa. Hoia maski peas kuni 3 minutit, seejärel loputa maha ja kuivata juuksed. Booster sisaldab 96% naturaalseid taimi, mis on kasvatatud  sertifitseeritud Eco Bio Laboris. Dermatoloogiliselt testitud. 
Pakend on Green PE sertifikaadiga.
Professionaalseks kasutamiseks
 
Sarnased tooted