KEMON ACTYVA P FACTOR ŠAMPOON+PALSAM Vegan koostis ja GMO vaba. Juuste väljalangemise vastu võitlev. 250ml+150ml.

Tootekood: 0246309+0246506
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: 1-5
Hind: 42,00 €
29,40 €
Kogus: - +

P FACTOR ŠAMPOON Vegan ja GMO vaba.

Juuste väljalangemist peatav šampoon. Sisaldab PF kompleksi rohelisest teest, lehispuust, tsingist ja glütsiinist. Lisaks mentooli,kofeiini, taimseid ekstrakte kääbuspalmist, viinamarja-ja kanepiseemnetest. Ning patendeeritud Velian kompleksi neljast orgaanilisest taimest- kummel, vägihein, lina ja käokuld. Tänu toimeainetele peatub juuste väljalangemine ja pikeneb anageeni ehk aktiivse juuksekasvu faas. Juuksed saavad juurde tugevust ning elujõudu. Šampoon sisaldab 89% naturaalseid taimi, mis kasvatatud Eco Bio laboris. Šampoonil on Vegan Cosmetic sertifikaadid! Dermatoloogiliselt testitud. Pakend on Green PE sertifikaadiga.
Professionaalseks kasutamiseks.
 

ACTYVA P FACTOR PALSAM Vegan ja GMO vaba. 

Väljalangemist peatav palsam peanahale ja juustele. Sisaldab PF kompleksi rohelisest teest, lehispuust, tsingist ja glütsiinist. Lisaks mentooli, kofeiini, taimseid ekstrakte kääbuspalmist, viinamarja-ja kanepiseemnetest. 
Ning patendeeritud Velian kompleksi neljast orgaanilisest taimest- kummel, vägihein, lina ja käokuld.
Tänu toimeainetele peatub juuste väljalangemine ja pikeneb anageeni ehk aktiivse juuksekasvu faas. Juuksed saavad juurde tugevust ning elujõudu, jäävad siidised ja säravad. 
Kasutamine: pese juuksed P Factor šampooniga. Seejärel masseeri palsam peanahale ja juustesse. Lase mõjuda 2-3 minutit
ning loputa korralikult. Peanahk jääb meeldivalt õhetav. Palsam sisaldab 92% naturaalseid taimi, mis on kasvatatud Eco Bio Laboris. Palsam on Vegan Cosmetic sertifikaadiga! Dermatoloogiliselt testitud. Pakend on Green PE sertifikaadiga.
Professionaalseks kasutamiseks