KEMON LUNEX ULTRA CREAM enam kui 7 astet superhelendav kreem kummeliekstrakti ja Velian Kompleksiga 300g

Tootekood: 8020936039068
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5

 

 

LUNEX ULTRA CREAM
 
Juukseid enam kui 7 astet helendav kreem. Sisaldab kummeliekstrakti, mis kaitseb ja niisutab protsessi käigus juukseid ning peanahka. Lisaks on kreemis patendeeritud Velian Kompleks. See on naturaalsete taimede 
kompleks, mis koosneb käokullast, vägiheinast, linast ja kummelist. Tänu Velian Kompleksile jäävad juuksed pehmed ning säravad. Kreem sobib kõikideks helendustehnikateks, ka juure helendamiseks. Segamissuhe kuni 1:1,5´le 3%, 6%, 9% või 12% emulsiooniga. Maksimum mõjuaeg 50 minutit. 
Professionaalseks kasutamiseks
 
Lunex Ultra Cream Bleach 300 gr INGREDIENTS: POTASSIUM PERSULFATE, AMMONIUM PERSULFATE, SODIUM METASILICATE, SODIUM SILICATE, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, SODIUM PERSULFATE, CARBOMER, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, SODIUM STEARATE, OCTYLDODECYL MYRISTATE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL/HUILE MINÉRALE), SODIUM CHLORIDE, SODIUM SULFATE, DIMETHICONE, BISABOLOL, HYDROLYZED KERATIN, TETRASODIUM EDTA, SILICA, HYDRATED SILICA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE/ETHYLENE/ STYRENE COPOLYMER, SORBITOL, AQUA (WATER/EAU), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 60730 (ACID VIOLET 43).